Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ajutor?!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hermione Granger
Sef de Casa
Sef de Casa
Hermione Granger


Mesaje : 275
Varsta : 29
Geleoni : 5559
Reputatie : 2
Functii : Admin,Profesor,Sef de Casa la Cercetasi,membru AD

Ajutor?! Empty
MesajSubiect: Ajutor?!   Ajutor?! Icon_minitimeJoi 22 Apr - 21:09

Eram in casa Cercetasilor. Stateam acolo pe un scaun. Era foarte multa galagie in jur, nu ma puteam concentra, nu'mi puteam golii mintea... am decis sa caut un loc in care as putea sa stau sa ma gandesc ore in sir..si atunci mi'a venit ideea , " Camera Necesitatii". Era ideala.
Am iesit din casa, toti ceilalti cercetasi se uitara ciudat la mine, dar i'am ignorat si mi'am vazut de drum.
Am gasit'o , dar nu stiam cum sa o fac sa apara...sau cel putin acolo credeam eu ca este Laughing
Sus In jos
Drake Dumby
Anul 1
Anul 1
Drake Dumby


Mesaje : 21
Geleoni : 4921
Reputatie : 0

Ajutor?! Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor?!   Ajutor?! Icon_minitimeMier 24 Noi - 16:10

Drake o vazu pe Hermione privind in fata unei portiuni de perete.
Hermione era o fata din aceiasi casa cu Drake si avea o insigna rosie cu auriu care arata ca era Perfecta.
-Ce faci?intreba Drake.
Hermione se intoarse si il privi pe Drake.
-Incerc sa intru in Camera Necesitatii,zise ea.Dar nu reusesc.
Drake se aproprie si el de perete si privi si el la fel ca Hermione.
Sus In jos
 
Ajutor?!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Camera Necesitatii-
Mergi direct la: