Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Buf!

In jos 
AutorMesaj
Hermione Granger
Sef de Casa
Sef de Casa
Hermione Granger


Mesaje : 275
Varsta : 29
Geleoni : 5530
Reputatie : 2
Functii : Admin,Profesor,Sef de Casa la Cercetasi,membru AD

Buf! Empty
MesajSubiect: Buf!   Buf! Icon_minitimeVin 23 Iul - 9:47

Eram pe coridor. Stateam. De ce, chiar nu stiu. Pur si simplu ma gandeam la tot. La ce am facut eu pana acum. Ca sunt prietena lui Harry. Desi eu tin la amandoi,il iubesc doar pe Ron. In fine, nu asta conteaza acum. Cred ca ma duc pana la baia lu` Myrtle,sa vad ea ce mai face.
Cand deschid usa, alunec si cad. M'am lovit cu capul de clanta. Au. Am tipat atat de tare, incat s'au adunat o gramada de cercetasi sa vada ce s'a intamplat. Printre care si Harry cu Ron, care m'au ajutat si m'au dus la aripa spitalului.
-Cum ai reusit sa te lovesti , Hermione? intreba foarte suparat Ron.
-Las'o acum Ron, nu cred ca e constienta... . zise Harry foarte inteligent.
-B....ba....d....da ...s....s....sunt b....b....bi...ne... am zis eu soptit
-A vorbit! topaii Ron de bucurie.
-Domnule Ron, stati jos, si faceti liniste! zise infirmiera.
...
Sus In jos
 
Buf!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Aripa Spitalului-
Mergi direct la: