Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O scrisoare

In jos 
AutorMesaj
Chriss Angel
Anul 1
Anul 1
Chriss Angel


Mesaje : 16
Geleoni : 4936
Reputatie : -2

O scrisoare Empty
MesajSubiect: O scrisoare   O scrisoare Icon_minitimeJoi 25 Noi - 13:38

Intru in hambarul bufnitelor.
-Hey, Betsy, am o noua scrisoare pentru tine!Stai sa iau o pana si un pergament!
Scriu repede si neingrijit:
"Sunt la Hogwarts. Am ajuns cu bine, insa cateva fete de la Viperini si-au batut joc de mine in expres. Nu va speriati de Betsy, o sfatuiesc eu sa nu va ciupeasca.Ne vedem in vacanta de vara! Cu drag, Hermione!"
Leg scrisoarea de piciorul lui Betsy si ii dau drumul sa zboare. Ies incet din hambar si o chem pe doamna profesoara sa imi arate Turnul Cercetasilor. Obosita, ma trantesc in pat fara sa ma descalt. Adorm pe loc, visand la lucrurile ce le voi avea impreuna cu toti colegii de la Hogwarts.
Sus In jos
 
O scrisoare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Scrisoare de Pasti
» O scrisoare catre parinti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Hambarul bufnitelor-
Mergi direct la: