Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cea mai frumoasa zi de la Hogwarts

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chriss Angel
Anul 1
Anul 1
Chriss Angel


Mesaje : 16
Geleoni : 4948
Reputatie : -2

Cea mai frumoasa zi de la Hogwarts Empty
MesajSubiect: Cea mai frumoasa zi de la Hogwarts   Cea mai frumoasa zi de la Hogwarts Icon_minitimeJoi 25 Noi - 14:40

-Heiiii! Ai grija fato'!
-Scuze!
-Da-te la o parte!!
-Scuze!
Numai asta aud de cand sunt aici. Ma ciocnesc zilnic de cate un viperin sau astropuf.Nimeni nu mi-a spus pana acum "Buna, vrei sa fim prietene/prieteni?"
.
-Salut! Vad ca esti un boboc inca. Te-ai pierdut? spuse un baiat cu ochii caprui.
-S-salut! D..a.., D-da, da! am spus eu rosind in obraji
-Vino! Esti de la Cercetasi?
-Da!
-Si eu, vino in turn! Iti voi arata ceva!
-Bine! am spus eu fericita si am fugit in turn cu baiatul acela.
A fost cea mai frumoasa zi de la Hogwarts!
Sus In jos
Rachel von Precieux
Sef de Casa
Sef de Casa
Rachel von Precieux


Mesaje : 385
Varsta : 29
Geleoni : 5866
Reputatie : 15
Functii : Admin,membru AD,Sef de Casa,Profesor

Cea mai frumoasa zi de la Hogwarts Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai frumoasa zi de la Hogwarts   Cea mai frumoasa zi de la Hogwarts Icon_minitimeJoi 25 Noi - 19:21

Rachel se simtea singura in Castel.Abia se incepuse anul si deja ii era dor de Ionut...Auzise ca se transferase un baiat dragut la Hogwarts din anul 7.Zvonurile umblau ca era cel mai dragut vrajitor din Castel,era primul pe listele fetelor,asa ca si Rachel era curioasa sa-l vada...dar nu sa se si intalneasca cu el pentru ca probabil avea fite si se dadea macho.Fata se plimba singura pe holurile lungi ale Castelului,dand fata in fata cu acel baiat....
-B-buna...sorry,eu...a....ah....ahh.Nu-mi vine sa cred.TUUU??!!!!
-Salut Smile Iubire,ce faci?
-E....a....vaai,te-ai ars! De ce nu mi-ai spus ca esti vrajitor????
Sus In jos
https://ald-hp.forummotion.com
 
Cea mai frumoasa zi de la Hogwarts
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rautati in Expresul de Hogwarts
» Drumul spre Hogwarts

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Coridoare-
Mergi direct la: