Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Primul meci pe care l-am vazut

In jos 
AutorMesaj
Drake Dumby
Anul 1
Anul 1
Drake Dumby


Mesaje : 21
Geleoni : 4914
Reputatie : 0

Primul meci pe care l-am vazut Empty
MesajSubiect: Primul meci pe care l-am vazut   Primul meci pe care l-am vazut Icon_minitimeJoi 25 Noi - 17:17

Drake nu stia nimic despre vajthat fiind incuiat.Se indrepta spre teren,singur,pentru ca inca nu reusise sa-si faca vreun prieten.Abia scapase de niste Viperini care ii injurau pe toti Cercetasii pe care ii vedeau.
Meciul dintre Viperini si Cercetasi era primul meci pe care il va vedea Drake.
Se asezase in tribuna intr-un colt si privi spre doua fete care susoteau intre ele.
El inca nu avea niciun prieten la Hogwarts fiind evitat din cauza ca era sange-mal.Dar oare chiar conta ce sange avea?
Meciul incepuse si cei paisprezece jucatori se ridicasera de la sol.
-Pot sa stau langa tine?il intreba cineva.
Drake nu se intoarse crezand ca nu vorbeste cu el.
-Hei,Drake sau cum te cheama?zise din nou.Pot sa stau langa tine?
Drake se intoarse si...
Sus In jos
 
Primul meci pe care l-am vazut
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Domeniul Castelului :: Terenul de Vajthat-
Mergi direct la: