Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Un incident

In jos 
AutorMesaj
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 4994
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

Un incident Empty
MesajSubiect: Un incident   Un incident Icon_minitimeJoi 25 Noi - 17:26

Hermy s-a trezit la 4 dimineata pentru ca voia neaparat sa vada ceva.Baia perfectilor.
A fugit repede intra colo.Era minunat.Wow.Chiar a meritat sa se straduiasca sa ajunga
-Ce cauti aici?a intrebat-o cineva de undeva.Era plangacioasa Myrtle.
-Ii voi spune lui Flich ca ai fost aici.
-Nu,nu...Te rog in genunchi...
-Flich!Flich!
-Oh,nu...Daca voi fi exmatriculata?te rog myrtle.Am inceput sa plang.
-Bine!Ai 5 secunde sa fugi.
Hermy a fugit atat de repede incat cand a ajuns la usa camerei viperinilor s-a impiedicat si a cazut in nas.
-Auuuuuuuuuuch!Oh nu,cred ca i-am trezit pe toti.Grozav!A inceput sa-mi curga sange.
Apoi,a fugit repede in pat si s-a acoperit si pe cap ca sa nu se vada sangele.
-Nu ma dau batuta asa usor!Voi incerac din nou altadata.a spus ea.
Viperinii nu se dau batuti. Evil
-sunt un viperin adevarat Evil si ma bucur thumbs up Very Happy Smile
Sus In jos
 
Un incident
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Baia Perfectilor-
Mergi direct la: