Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 I'll be yours (+18)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mary White
Sef de Casa
Sef de Casa
Mary White


Mesaje : 96
Varsta : 29
Geleoni : 5230
Reputatie : -1
Functii : Admin,Profesor Istoria Magiei,Sef de Casa la Astropufi

I'll be yours (+18) Empty
MesajSubiect: I'll be yours (+18)   I'll be yours (+18) Icon_minitimeJoi 25 Noi - 18:38

Ei bine ficul este nou si nu are decat rezumatul si prologul :d
Eu una sper sa va plca dar mai intai cititi avertizarea Laughing

ATENTIE!! ACEST FIC VA CONTINE UN LIMBAJ VULGAR. CITITI PE PRORPIA RASPUNDERE!!!

Rezumat :

Vanessa este o fata normala si fercita,asta pana cand se intampla ceva groaznic . In timp ce se intorcea de o petrecere este violata si abandonata in locul cu pricina.

Nate este genul de tip dur si nesimtit,este popularul scolii si joaca fetele pe degete.
Ce se intampla cand da,de ochii inlacrimati ai Vanessei? Ce se intampla cand Vanessa are legatura cu trecutul lui?
Veti afla doar daca cititi "I'll be yours..."


Prolog


3 ani in urma.

Vanessa pov.


Mainile lui erau peste tot pe corpul meu,buzele lui imi explorau coprul,ma simiteam oribil,de ce trebuie sa mi se intample mie asta ? De ce?

-Te rog inceteaza! Nu,nu mai vreau! Imi acoperii gura cu a lui facandu-ma sa tac,pamantul rece


de sub mine imi zgaria pilea,lasand urme adanci. Durerea era nimic pe langa ce aveam sa simt in cateva clipe.

Un zgomot metalic ma facu sa deschid ochii speriata,el tocmai isi deschisese slitul de la pantaloni

privirea fiind-ui una salbatica. Terifiata am inchis ochii asteptand durerea. In mai putin de o clipa am simti-to voiam sa mor! Abdomenul ma durea ingrozitor in timp ce el isi facea placerile,ma simteam ca o carpa!

Durerea era ametitoare,voiam sa mor decat sa simt asta,decat sa fiu folosita in felul asta!

Cand a ajuns la apogeu si’a pus capul pe umarul meu si m-a muscat! Durerea din umar venii imediat. De parca mai aveam nevoie de inca o durere! Grozav.

-Stiam eu ca esti o tarfa,dar ce m-a mirat e ca erai virgina! Nu stii c

at de mult m-a bucurat asta!

-Jigodie! Palma lui mi-a facut capul sa se incline astefel intrandu-mi in gura nisip.

-Taci tarfa! Ai avut noroc ca eram eu,daca era altul putea iesii mai rau! Se apleca si imi mai saruta buzele odata,apoi isi inchise slitul ridicandu-se de pe pamant si plecand.

Realitatea evenimentului m-a lovit din plin in momentul in care am fost singura! Am fost violata! La dracu chiar am fost violata!

Lacrimi noi incepusera sa curga pe obrajii mei in timp ce durerea din a

bdomen era naucitoare. Stiam ca voi murii,eram in mijlocul lui decembrie,lasata lata pe jos dezbracata. Am inchis ochii si mi’am asteptat cuminte moartea.

Nate pov.

Nu imi venea sa cred! Ema mea ma inselase! La dracu ea chiar ma inselase! Nimic nu doare mai rau decat ca iubita sa te insele,dar ce doare si mai tare e ca a facut-o cu fratele meu! Cu fratele meu!

Azi era ziua majoratului unui prieten de’al lui fratemiu,meregeam toti 3,ea inca nu stia ca eu stiu ca ea ma inseala. Aveam de gand sa ii prind pe amandoi chiar azi in masina.

Mi-am pus pe mine sacoul si am coborat in living unde ma astepta Ema si fra

tele meu.

-Iubitule arati grozav! Venii spre mine si imi dadu un mic sarut pe buze. M-am uitat la ea si am vazut ca era imbracata cu o rochie de un rosu stacojiu cu spatele gol si scurta pana in genunchi. Arata bine trebuie sa recunosc,dar doare foarte tare ce a facut ea.

Nu am bagat-o in seama si m-am indreptat spre masina,am deschis usa din spate si ma asezat pe bancheta asteptandu-i pe cei doi.

-Iubitule,esti suparat? De ce nu vorbesti?

-Cum as putea sa iti vorbesc Ema? Cum? Am crezut ca ma iubesti!

-Dar te iubesc Nate! La dracu chiar te iubesc!

Pe dracu! Daca ma iubea nu se culca cu fratimi’u!

-Nu incerca sa ma faci sa te cred Ema! Tu il iubesti pe fratele meu nu pe mine! La dracu tu chiar ti’ai tras-o cu el si acum imi zici mie ca ma iubesti?

-Dar iubitule de ce spui asta?sti ca te iubesc mult.

-Nu te face ca nu sti!Doar ti’ai traso’o cu fratimiu fara nici un pic de jena!

-Ai grija cum vorbesti Nate!

Ce voia? Sa tac? Voia sa ii spun sa si’o traga in continuare cu Ema? Mda vezi sa nu!
-Erik sti bine ce ai facut asa ca nu o face pe prostul cu mine ca nu iti merge.


-Nate,iubitule cum poti sa spui chestia asta? Pe tine te iubesc!

-Stiti ce? Sunteti niste nemernici amandoi!

-Nate inceteaza! Tipa fratele meu! O lumina puternica imi inunda ochii apoi nimic totul negru.



Well astept comentarii si critici :Very Happy
Enjoy Very Happy
Sus In jos
Rachel von Precieux
Sef de Casa
Sef de Casa
Rachel von Precieux


Mesaje : 385
Varsta : 29
Geleoni : 5854
Reputatie : 15
Functii : Admin,membru AD,Sef de Casa,Profesor

I'll be yours (+18) Empty
MesajSubiect: Re: I'll be yours (+18)   I'll be yours (+18) Icon_minitimeJoi 25 Noi - 19:31

Baaaai,deci e genial frate I love you
De-asta te iubesc eo I love you Supreme Mujer I love you Laughing kiss
Deci,abia astept continuarea,gt,m-am abonat la ficul tau Very Happy I love you
Sus In jos
https://ald-hp.forummotion.com
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 4994
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

I'll be yours (+18) Empty
MesajSubiect: Re: I'll be yours (+18)   I'll be yours (+18) Icon_minitimeMar 30 Noi - 19:07

continua te rog ca nu mai am rabdare.......... scarry waiting scarry at wits\' end
Sus In jos
Mary White
Sef de Casa
Sef de Casa
Mary White


Mesaje : 96
Varsta : 29
Geleoni : 5230
Reputatie : -1
Functii : Admin,Profesor Istoria Magiei,Sef de Casa la Astropufi

I'll be yours (+18) Empty
MesajSubiect: Re: I'll be yours (+18)   I'll be yours (+18) Icon_minitimeMier 1 Dec - 14:07

Ma bucur ca iti place I love you
Captiloul unu inca e in productie,dar nu prea mai am timp sa scriu...sper sa reusesc sa il termin azi Razz
Sus In jos
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 4994
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

I'll be yours (+18) Empty
MesajSubiect: Re: I'll be yours (+18)   I'll be yours (+18) Icon_minitimeDum 5 Dec - 18:42

ok.asteptam cu totii
Sus In jos
Mary White
Sef de Casa
Sef de Casa
Mary White


Mesaje : 96
Varsta : 29
Geleoni : 5230
Reputatie : -1
Functii : Admin,Profesor Istoria Magiei,Sef de Casa la Astropufi

I'll be yours (+18) Empty
MesajSubiect: Re: I'll be yours (+18)   I'll be yours (+18) Icon_minitimeDum 5 Dec - 19:05

Well se pare ca am terminat capitolul 1! Da minune stiu Laughing
Sper sa va placa si sa nu ma fac prea mult de ras Very Happy



Capitolul 1
Vanessa Pov.
Sorry bitch but i did not drink!

Hey,sunt Vanessa am 18 ani si sunt in ultimul an la liceul Brookehouse College din Londra.
Viata mi’a aratat ca e o trafa,dar tot ea m’a invatat ca nimic nu e roz. Cand crezi ca viata e mai frumoasa atunci cazi si nu te mai ridici.
Stiu,inca nu am trecut peste desi au trecut 3 ani. Acel incident m’a marcat pe viata. Si ma fut in ea de viata,ce rost are sa traiesc daca e mizera? Pentru ce? Pentru cacatul ala numit iubire? Oh te rog? De unde pana unde!?
M’am ridicat din pat si m’am indreptat spre usa,in drumul meu m’am lovit de o carte aruncata aiurea pe podea.
-Futu’i cartea masii!! Am deschis usa si am zburat la propriu in bucatarie.
-Neata Nessie.imi spuse mama in timp ce citea ziarul. Ce rahaturi mai scrie si pe acolo? Dar sincera sa fiu nu prea ma intereseaza.
-Neata,ce avem la micul de jun? Isi ridica privirea spre mine si ma privii sictirita.
-Nu stiu,vezi si tu ce e prin frigider. Halal mama mai am si eu.
Am deschis usa la frigider si surpriza,era gol!
-Mama in frigider nu e nimic! Ce dracului? Chiar nu iti pasa un pic de noi? Chiar nu iti pasa de tata?
-Stii ceva copila? Eu am multa treaba de ce nu faci tu de mancare pentru tine si tactu’ ca eu oricum mananc in oras.
-NU meriti sa imi fii mama! Esti data dracului!
-Oh si tu la fel! Se uita la mine cu un zambet ironic apoi se ridica de la masa si pleca.
-Tarfa! Imi spun eu apoi ma intorc in camera mea si incep sa ma pregatesc pentru scoala.
Drumul spre scoala a durat aproximativ 15 minute...dar ce sa fac eu daca rabla asta de masina,merge cu 50 de km pe ora!! Da normal,tarfa de mama poate conduce un BMW,dar eu nu! eu trebuie sa conduc o camioneta de pe timpul lu’ bunica!
Cand am ajuns la scoala nervii imi trecusera si revenisem din nou eu cea retrasa. Bine,urasc ca sunt asa,inainte nu eram asa! Eram mai comunicativa,si aveam multi prieteni,da multi mare parte din ei fiind de sex opus,acum ei ma inspaimanta. Acum am doar cateva prietene bune.
-Ohoo lume noua!
Rose venii si ma imbratisa strans dandu’mi un pupic mic pe obraz.
-Buna si tie Rose,cum iti mai merge?
-Bine,hai la ora totusi! A spus si m’a tras dupa ea in clasa.
Ajunse in clasa am gasit aceeasi nebuni care ne facea sa radem,aceleasi pitipoance ce face clasa sa se faca de ras la fiecare 10 secunde,am zambit si am pasit in clasa asezandu’ma ca deobicei in prima banca de langa geam.
Diriga aparu si ea cu ochelarii strambi pe nas si cu fata de scorpie scoasa din borcanele de muraturi ale buncii mele.
-Buna ziua clasa a12-a E cum a fost in vacanta? V’a fost dor de mine?
-Glumesti ? nu mi’ar fi dor de ea nici daca ar fi sfarsitul lumii!
I’am soptit lui Rose in timp ce colegii de pe langa banca noastra chicotira de remarca mea rautacioasa.
Dupa ce comenta ea ce comenta ora se sfarsii. M’am ridicat din banca si am iesit pe colidor. Acolo m’am sprijinit de calorifer si am privit atenta pe fereastra.
Cativa boboci se jucau de zor pe terenul de fotbal. Altii se lingeau pe bancile de langa teren. Nimic special. E tipic acestui liceu.
M’am intors si apoi m’am izibit violent de un baiat si am cazut pe jos.
-Hei ai grija pe unde mergi!
Am tipat scoasa din papuci. Tipul se intoarse lent spre mine,asa ca in filmele cu prosti,si m’a privit in ochi.
-Cel mai bine ar fi ca tu sa te uiti pe unde mergi! In caz ca nu stii tu te’ai bagat in mine!
-Ei nu mai spune! Si vrei un premiu pentru asta? Scuteste’ma!
-O,papusa are tupeu! I’a zi sexy iesi cu mine? Si poate cine stie,o seara cu mine ti’ar prinde bine stii?
-Hai sa iti zic eu cum sta treaba papusel bine?-m’am apropiat de el si mi’am pus un deget pe pipetul lui,care in ciuda faptelor era bine lucrat.-Papusa e mata! Si nu as venii cu tine la intalnire nici daca viata mea ar depinde de asta! Asa ca ar fi mai bine sa iti gasesti alta tarfa ok?
Am intrat nervoasa in clasa si m’am asezat in banca. Cine pula mea se credea asta? Iti dai seama? Si daca am tupeu ce? Daca vrea sa futa pe cineva sa se duca pe centura,se gasesc curve cu carul acolo si nici nu platesti mult.
Dupa ore am ajuns acasa. Mama statea pe canapea cu o sticla de vin in mana in timpc e se uita la TV.
-Van! Nu e asa ca ai ceva alcool? Sticla mea s’a terminat! Chicotii ea.
-Scuzam’a tarfa! Dar nu am alcool! Apoi am intrat in camera mea trantind usa si aruncandu’ma in pat.
Nate Pov.
Papusa e mata!


-Erik sti bine ce ai facut asa ca nu o face pe prostul cu mine ca nu iti merge.
-Nate,iubitule cum poti sa spui chestia asta? Pe tine te iubesc!
-Stiti ce? Sunteti niste nemernici amandoi!
-Nate inceteaza! Tipa fratele meu! O lumina puternica imi inunda ochii apoi nimic totul negru.

M’am trezit ud din cauza transpiratiei. Respiram greu iar mana imi era pusa in dreptul inimii. Fute’mas! De ce nu pot avea si eu o viata normala?
Pana acum 3 ani viata mea era cat se poate de normala aveam o iubita care ma iubea,cel putin asa credeam,aveam un frate mai mare ca isi lua in serios rolul de frate si ma cicalea in fiecare zi. Intr’un cuvant viata mea era perfecta. Pana intr’o zi nenorocita de decembrie,atunci am aflat ca defapt Ema nu ma iubea ci din contra s’a folosit de mine ca sa ajunga la fratele meu. I’am asaltat in masina in drum spre un majorat. Normal nimic nu a iesit bine. Erik fratele meu a facut un accident din care nu am supravietuit decat eu.
Nu mi’am revenit nici acum. Nu imi vine sa cred ca fratele meu a murit,ca Ema numai e chiar daca nu ma iubea. Ea stia cum sa ma alinte,ea imi stia toate secretele. Nici acum nu pot sa cred ca nu m’a iubit niciodata. Dar acum e fercita,e sus in cer impreuna cu Erik.
Mi’am facut un dus rapid si apoi am aruncat o privire in oglinda. Nu vedeam nimic special fata mea era ovala incadrata de par negru si ochi verzi.
Am mancat ceva repede apoi am iesit din casa si m’am urcat in masina.
In cateva minute am fost acolo unde m’am intalnit cu unul dintre prietenii mei Alexander.
-O ce faci coaie? Veni si ma batu pe spate in timp ce mergeam pe colidor.
-Ce sa fac coaie,uite ca deboicei,adica doar ma stii frate! Nu pot scapa de cosmarurile astea! Imi dau dureri de cap. Simt ca odata si odata o sa explodez.
-Frate,trebuie s’olasi blata! Nu vezi? Te distruge! Omule treci peste! Sunt atatea fete frumoase il lumea asta!
Vorbele lui m’au pus pe ganduri. Avea dreptate! Am “plans” prea mult dupa ei. Ar fi cazul sa o iau de la capat.
-Ai dreptate frate!
Ne’am indreptat spre prima ora! Matematica cu dirigu. Nimic nou.
Dupa discursul pompos al dirigul ora insfarsit s’a terminat. Am iesit fercit din clasa si am iesit in curtea scolii.
-Nateee iubiteeel!
O doamne te rog sa nu fie ea sa nu fie ea! Raluca se indrepta sp[re mien cu pasi repezi.
Se repzii in bratele mele si ma saruta cu foc. La dracu! I’am spus vreodata cat urasc glossul ei? Se pare ca nu!
-Buna si tie Raluca! Si de cate ori sa iti zic ca nu sunt iubitul tau!
-Dar iubitule te ibuesc! O nu a spus asta!
-La dracu Raluca! Scuteste’ma! Sutn satul de fetele ca tine!
Am plecat rapid din spre scoala. Ajuns acolo m’am pierdut in ganduri,asta pana cand cineva s’a izbit de mine
-Hei ai grija pe unde mergi!
A tipat ea in timp ce se ridica. Nu arata rau,corpul ei suplu imi lasa gura apa apoi parul ei roscat te facea sa crezi ca e in flacari,ce sa mai zic de ochii ei ciocolatii! Pur si simplu ma dadeau pe spate.
-Cel mai bine ar fi ca tu sa te uiti pe unde mergi! In caz ca nu stii tu te’ai bagat in mine!
-Ei nu mai spune! Si vrei un premiu pentru asta? Scuteste’ma!
-O,papusa are tupeu! I’a zi sexy iesi cu mine? Si poate cine stie,o seara cu mine ti’ar prinde bine stii?
Mda! Iar vorbeste gura fara mine! Ea se uita urat la mine si isi puse degetul ei lung pe pieptul meu.
-Hai sa iti zic eu cum sta treaba papusel bine,papusa e mata! Si nu as venii cu tine la intalnire nici daca viata mea ar depinde de asta! Asa ca ar fi mai bine sa iti gasesti alta tarfa ok?
Uh asta m’a ranit rau la ego! Si credeti’ma egoul meu este unul gigant! Apoi intra furtunos in clasa.
Nervoasa tipa. Ceea ce ma intriga insa cel mai mult era infatisarea ei! Semana extrem de mult cu Ema. De ce in fiecare fata trebuie sa o vad pe ea? Pur si simplu de ce?
Cine mai intelege viata asta de rahat?
Sus In jos
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 4994
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

I'll be yours (+18) Empty
MesajSubiect: Re: I'll be yours (+18)   I'll be yours (+18) Icon_minitimeLun 13 Dec - 17:32

poy ce sa zic.e foarte interesanta,dar am vazut ca ai folosit cuvinte urate.stiu avertismentul,dar deja parca le folosesti asha si unde nu e chiar nevoie.nu trebuie sa apara peste tot.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I'll be yours (+18) Empty
MesajSubiect: Re: I'll be yours (+18)   I'll be yours (+18) Icon_minitime

Sus In jos
 
I'll be yours (+18)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Altele :: Fan-fic-
Mergi direct la: