Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Am suparat-o pe Myrtle...

In jos 
AutorMesaj
Chriss Angel
Anul 1
Anul 1
Chriss Angel


Mesaje : 16
Geleoni : 4937
Reputatie : -2

Am suparat-o pe Myrtle... Empty
MesajSubiect: Am suparat-o pe Myrtle...   Am suparat-o pe Myrtle... Icon_minitimeVin 26 Noi - 12:06

- tired 'Neata Myrtle...Myrtle?! Ce cauti aici??
-Ma plictiseam, asa ca am zis sa vad ce fac cercetasele...
-Pleaca, Myrtle!Du-te inapoi in baie! De ce vrei sa ne bagi in sperieti pe toate fetele? am strigat eu, facandu-i semn sa iasa.
Myrtle izbucni in plans.
-Incuiati-mi sufletul si aruncati cheia. Multumesc! zise Myrtle, fugind in baie.
Ce persoana groaznica sunt...Myrtle era suparata de felul ei, iar acum am facut-o sa se simta si mai rau frustrated
-Eu cred ca esti foarte draguta si muuuuult mai intelegatoare ca Myrtle. Ea nu se poate obisnui cu faptul ca e o fantoma...Gata, linisteste-te! Myrtle va trece peste asta. Daca ar fi trait, ar fi avut 43 ani. La varsta asta poate intelege! zise Ginny, incercand sa ma linisteasca.
-Multumesc, Ginny. Esti o prietena buna! Sper ca Myrtle va trece peste asta.
Sus In jos
 
Am suparat-o pe Myrtle...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Plangacioasa Myrtle-
Mergi direct la: