Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hello Everyone! :P

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Jean Isa Grey
Anul 2
Anul 2
Jean Isa Grey


Mesaje : 109
Varsta : 31
Geleoni : 5369
Reputatie : 18

Hello Everyone! :P Empty
MesajSubiect: Hello Everyone! :P   Hello Everyone! :P Icon_minitimeJoi 11 Mar - 19:04

Hello.. Razz
Well.. Let's see.. thinking Laughing Am 13 ani.. Sunt o fata prietenoasa si sociabila. Dar sunt o fire ce se enerveaza usor.. Razz Evil sunt mai mereu cu capul in nori.. si nu sunt intotdeauna punctuala. Cred ca asta e defectul meu cel mai mare.. thinking Razz
Mda.. cam atat despre mine.. Acum.. despre personajul meu Razz :

Hello Everyone! :P D24226abad1cba35daeaf3436aa2a641

~ NUME / PRENUME: Isabella Luminita Swan
~ DATA NASTERII: 26. februarie
~ LOCUL NASTERII: Londra
~ STATUTUL SANGELUI: Sange-pur Razz
~ CASA: Cercetasi \m/
~ DESCRIERE PERSONALA:
- FIZICA: Sunt o fata inalta, cu par lung, brunet si ochi albastri.
- MORALA: Hmm.. Pai sunt o fire sociabila si prietenoasa. Imi place sa cunosc persoane noi. Insa imi place sa tin totul in mine, nu impartasesc nimenui nici cel mai mic secret. Nu imi sta in fire sa fac asta, pur si simplu. Razz
~ TARIA DE CARACTER: Nu ma dau batuta. Razz
~ MATERIA PREFERATA: Transfigurarea.
~ MATERIA DETESTATA: Aritmatia.
~ LOCUL PREFERAT DE LA HOGWARTS: Pai ar fi mai multe.. Fie Biblioteca ( doar Sectorul Interzis.. Laughing ) fie Lacul.. I love you
~ INTERESE / HOBBY-URI: Pai.. in timpul liber imi place sa citesc.. sa stau cu prietenii.. Iar interesul meu este sa devin Auror. Razz
That's all.. Razz

Cam asta ar fi totul.. Neutral :-) Laughing lol!

Aaah, da.. sa nu uit.. Blink Laughing :
~ \m/ 7B! \m/ ~
Sus In jos
http://myworld.forumer.ro/index.htm
Hermione Granger
Sef de Casa
Sef de Casa
Hermione Granger


Mesaje : 275
Varsta : 29
Geleoni : 5582
Reputatie : 2
Functii : Admin,Profesor,Sef de Casa la Cercetasi,membru AD

Hello Everyone! :P Empty
MesajSubiect: Re: Hello Everyone! :P   Hello Everyone! :P Icon_minitimeJoi 11 Mar - 19:05

Frumoasa descriere. Pai bine ai venit si sper sa te simtit confortabil. Happy posting. Kiss
Sus In jos
Rachel von Precieux
Sef de Casa
Sef de Casa
Rachel von Precieux


Mesaje : 385
Varsta : 29
Geleoni : 5877
Reputatie : 15
Functii : Admin,membru AD,Sef de Casa,Profesor

Hello Everyone! :P Empty
MesajSubiect: Re: Hello Everyone! :P   Hello Everyone! :P Icon_minitimeJoi 11 Mar - 19:07

Ador descrierea kiss
Merci ca te-ai inscris Smile
Sper sa fii activa si sa te distrezi intr-un fel sau altul pana mai facem rost de membrii Laughing
Sus In jos
https://ald-hp.forummotion.com
Jean Isa Grey
Anul 2
Anul 2
Jean Isa Grey


Mesaje : 109
Varsta : 31
Geleoni : 5369
Reputatie : 18

Hello Everyone! :P Empty
MesajSubiect: Re: Hello Everyone! :P   Hello Everyone! :P Icon_minitimeVin 12 Mar - 8:35

Thanks.. Very Happy
Smile
Sus In jos
http://myworld.forumer.ro/index.htm
Continut sponsorizat





Hello Everyone! :P Empty
MesajSubiect: Re: Hello Everyone! :P   Hello Everyone! :P Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello Everyone! :P
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Camera de oaspeti-
Mergi direct la: