Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cu cortul in padure.....

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rachel von Precieux
Sef de Casa
Sef de Casa
Rachel von Precieux


Mesaje : 385
Varsta : 29
Geleoni : 5878
Reputatie : 15
Functii : Admin,membru AD,Sef de Casa,Profesor

Cu cortul in padure..... Empty
MesajSubiect: Cu cortul in padure.....   Cu cortul in padure..... Icon_minitimeDum 2 Mai - 18:35

Rachel se trezi de dimineata destul de vesela.Dupa ce se schimba si manca bine in Marea Sala,se duse la o plimbare prin Castel.
Rachel o zari pe Anaella pe coridor discutand cu Denis.
-Buna Anny.Nu vrei sa vii cu cortul impreuna cu mine in Padurea lui Dean?
-Oh,ba da.Sigur ca vreau.
-Ok.Am eu cort.Ne intalnim in fata Castelului in jumatate de ora.Ma duc sa-mi fac bagajul Cu cortul in padure..... 891588
-Bine Cu cortul in padure..... 895767
Rachel se duse repede in camera ei si isi puse o droaia de haine in valiza.Sa nu uitam si de mancare plus dulciurile ei preferate.Luase si cateva CD-uri si DVD-uri cu muzica si filme bune,apoi impacheta totul si lua cortul de dupa pat.Isi puse bagheta in buzunar in caz de ceva apoi se uita la ceas.Era ora 12:10.Mai aveam cinci minute.Ce repede trecuse timpul.Asa ca se duse direct in fata Castelului,bucurandu-se ca o vazu pe fata,pentru ca nu voia sa o astepte mult cu cortul ala greoi in mana.

-Ok,daca esti gata,atunci hai sa mergem,zise Rachel entuziasta.
-Bine.
Fetele mersera pana in Padurea lui Dean.Ajunsera cam..intr-o ora.Era destul de departe.Apoi,acolo, incepura sa monteze cortul....
Sus In jos
https://ald-hp.forummotion.com
Drake Dumby
Anul 1
Anul 1
Drake Dumby


Mesaje : 21
Geleoni : 4945
Reputatie : 0

Cu cortul in padure..... Empty
MesajSubiect: Re: Cu cortul in padure.....   Cu cortul in padure..... Icon_minitimeMier 24 Noi - 15:55

Drake vazu doua fete care vorbeau despre un fel de excursie.
"...ne intalnim in fata castelului in jumatate de ora..."
Drake care era foarte curios din fire si dadea usor de bucluc se duse si el in fata castelului unde o gasi pe fata care se numea Rachel asteptand in fata castelului.Era bine ascuns dupa un tufis din spatele ei pana cand cineva il batu pe spate.Drake se sperie si se intoarse vazand-o pe...
Sus In jos
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 5018
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

Cu cortul in padure..... Empty
MesajSubiect: Re: Cu cortul in padure.....   Cu cortul in padure..... Icon_minitimeVin 26 Noi - 13:10

Hermy l-a batut incet pe spate pe Drake.
-Totusi de ce o spionezi pe Rachel si pe sora ei?Dar mai bine spune-mi cine esti.As vrea sa stiu si eu cum ai avut curajul. laughing
-pai...(a spus el)
-padurea lui Dean nu e mare lucru,dar sa stii,ma inteleg destul de bine cu Rachel asa ca ii voi spune ca ai spionat-o,dar nu acum. Evil
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu cortul in padure..... Empty
MesajSubiect: Re: Cu cortul in padure.....   Cu cortul in padure..... Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu cortul in padure.....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Orase si locuri magice :: Padurea lui Dean-
Mergi direct la: