Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Camera Necesitatii

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 5018
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

Camera Necesitatii Empty
MesajSubiect: Camera Necesitatii   Camera Necesitatii Icon_minitimeMier 24 Noi - 19:13

Toate visele Hermyei s-au spulberat.Prietena ei (Chriss Angel a picat la cercetasi).Toate visele care si le facuse impreuna cu Chriss...Avea nevoie de camera necesitati.Nu avea nici o prietena de la viperini.
Spre mirarea ei a gasit-o atat de repede incat a si intrat si a trntit usa dupa ea.A aparut atat de repede fiindca chiar aveam nevoie de ea.
Camera era plina de teste cu numele ei cu nota 10+ si rauri de zahar pe care pluteau barcute sub cerul instelat.
Clanta usii parca se misca...
Daca intra Flich si o va pedepsi pe Hermy.Oare cine era?Hermya tremura.
Sus In jos
Rachel von Precieux
Sef de Casa
Sef de Casa
Rachel von Precieux


Mesaje : 385
Varsta : 29
Geleoni : 5878
Reputatie : 15
Functii : Admin,membru AD,Sef de Casa,Profesor

Camera Necesitatii Empty
MesajSubiect: Re: Camera Necesitatii   Camera Necesitatii Icon_minitimeMier 24 Noi - 19:41

-MUAHAHAHAHA! Evil Intra Ricy in camera.Se surprinse s'o vada pe micuta viperina aici,dar totusi era de treaba asa ca se duse la ea:
-Buna,sunt Rachel,incantata Smile
-B-buna ,rosti fata inca speriata de apucaturile nebune ale lui Rachel.Eu sunt Hermy.
-Ei bine,ce cauta o boboaca prin asemenea locuri? :> Se pare ca esti o viperina adevarata daca ai apucat sa vii aici inca de la inceputul anului,bravo Wink
-Merci merci Smile zise Hermy care incepea sa se obisnuiasca cu noua ei amica.
-Deci,de ce esti aici?mai intreba o data Rachel asezandu'se intr'o barcuta in pozitia de yoga.
Hermy s'a facut si ea comoda si a inceput sa'i povesteasca motivul venirii ei in Camera Necesitatii.....
Sus In jos
https://ald-hp.forummotion.com
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 5018
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

Camera Necesitatii Empty
MesajSubiect: Re: Camera Necesitatii   Camera Necesitatii Icon_minitimeMier 24 Noi - 20:01

Hermy i-a raspuns:
-Buna e-eu sunttt Hermy.
Plang pentru ca prietena mea a fost sorata cercetasi,ma bucur ca sunt la Viperini,dar de atunci ea si-a schimbat parerea despre mine(Hermy).Spune ce viperinii sunt rai.Eu nu cred asta.Sunt mandra d emine ca sunt la viperini.
-Sunt un viperin adevarat!a striagt micuta Hermy.Apoi,a izbucnit in plans.
-Ma bucur ca ai venit..
Crezi ca immi voi putea face noi p-p-prieteni la viperini?zise ea printre lacrimi.
Sus In jos
Drake Dumby
Anul 1
Anul 1
Drake Dumby


Mesaje : 21
Geleoni : 4945
Reputatie : 0

Camera Necesitatii Empty
MesajSubiect: Re: Camera Necesitatii   Camera Necesitatii Icon_minitimeJoi 25 Noi - 17:25

Filch era pe urmele lui Drake.
-Sange-mal afurisit!striga el.Te voi prinde!
Ajunse in fata camerei necesitatii de care auzise de la doi elevi din anul VI si intra inauntru.
Inauntru erau doua fete care erau in alta casa.
-Cred ca avem pe cine sa exersam Blestemele de Neiertat.rase Rachel.
Drake inmarmuri si dupa Rachel spuse:
-A fost o gluma,desigur.
Chiar atunci...
Sus In jos
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 5018
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

Camera Necesitatii Empty
MesajSubiect: Re: Camera Necesitatii   Camera Necesitatii Icon_minitimeVin 26 Noi - 12:08

Chiar atunci Hermy a spus:
-esti la cercetasi?
In fine...Imi cer scuze. Smile
Deci..Tu ce-ai patit?Eu sunt trista deoarece prietena mea a picat la cercetasi,iar Rachel a venit sa stea cu mine.
-Stati putin!
Cineva a intrat inauntru.Era Chriss Angel.
-Tu ce cauti aici,falsa prietena?
-Stii ceva,macar eu nu sunt la Viperini.Macar nu sunt rea.
-Viperinii nu sunt rai,sunt diferiti.
Evil
[i][b]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Camera Necesitatii Empty
MesajSubiect: Re: Camera Necesitatii   Camera Necesitatii Icon_minitime

Sus In jos
 
Camera Necesitatii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Harry Potter si Camera Secretelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Camera Necesitatii-
Mergi direct la: