Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hermione Granger

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chriss Angel
Anul 1
Anul 1
Chriss Angel


Mesaje : 16
Geleoni : 4959
Reputatie : -2

Hermione Granger Empty
MesajSubiect: Hermione Granger   Hermione Granger Icon_minitimeJoi 25 Noi - 14:00

Nume: Hermione Granger
Sange: Sunt o Sange-Mal si nu ma laud Laughing
Anul: Anul I! Va rog sa imi aratati imprejurimile Smile
Vreau sa imi fac prieteni!
Parerea mea:
Cercetasii thumbs up
Astropufii thinking
Ochii-de-soim thumbs up
Viperinii thumbs down
La parerea mea ma refer la carti(parerea mea despre persoanele din case,insa din CARTI), nu la persoanele din casele de pe SITE!!!
Sus In jos
Mary White
Sef de Casa
Sef de Casa
Mary White


Mesaje : 96
Varsta : 29
Geleoni : 5253
Reputatie : -1
Functii : Admin,Profesor Istoria Magiei,Sef de Casa la Astropufi

Hermione Granger Empty
MesajSubiect: Re: Hermione Granger   Hermione Granger Icon_minitimeJoi 25 Noi - 16:40

Well bun venit pe aici >Very Happy<
Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni kiss
Happy Posting! Laughing
Kisses!kiss


PS:Ai o cerere de prietenie de la moi,si mai e inca ceva,ai facut doua topicuri,o sa il sterg eu pe acela si membri or sa comenteze doar aici...sper sa nu se mai intample ok?
Sus In jos
 
Hermione Granger
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hermione Granger-Emma Watson
» Poze cu Hermione Granger-Emma Watson

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Camera de oaspeti-
Mergi direct la: