Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personajul meu

In jos 
AutorMesaj
Alexia-Minerva Rosa
Anul 1
Anul 1
Alexia-Minerva Rosa


Mesaje : 4
Varsta : 26
Geleoni : 4663
Reputatie : 0
Functii : Eleva

Personajul meu Empty
MesajSubiect: Personajul meu   Personajul meu Icon_minitimeVin 5 Aug - 12:57

Salut!Vreau sa ma prezint ,de aceea sunt probabil aicii,langa voi

Nume:Rosa
Prenume:Alexia-Minerva
Mama:decedata(fosta croitoreasa)
Tatal:decedat(medic dentist)
Status sange:Sange-mal
A fost crescuta de parintii ei.Cand a fost acceptata la Hogwarts,a plecat cu parintii la Londra pt rechzite.Acolo primeste in dar primul ei animal de casa,o pisica neagra.
Dupa ce urca in expresul de Hogwarts,o matusa adepata unui vrajitor rau ii tortureaza pe parintii Minervei cu blestemul Cruciatus,apoi ii ucide cu Blestemul Avada Kedavra.
Patronus:iepure Smile
Amorentia: lamaie,soc,nuca de cocos
Abilitati speciale:stie limba tuturor animaleleor magice .
Casa destinata:Ochi-de-Soim
Rational:Este buna,inteligenta,draguta,nu tolereaza minciunile si nici fumul de orice fel.
Activitati:cititul este activitatea ei preferata cat si studiatul
Meseria ideala:Profesoara la Hogwarts
Fizic:Inalta,parul negru,ochii negri
Persoana pe care le admir:Albus Dumbledore,fost director
Sus In jos
 
Personajul meu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul meu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Camera de oaspeti-
Mergi direct la: