Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Zen von Hausten

In jos 
AutorMesaj
Zen von Hausten
Anul 1
Anul 1
Zen von Hausten


Mesaje : 11
Varsta : 24
Geleoni : 4671
Reputatie : 0
Functii : Nu am, dar as vrea sa fiu profesor la ceva,

Zen von Hausten Empty
MesajSubiect: Zen von Hausten   Zen von Hausten Icon_minitimeMar 9 Aug - 14:53

Numele meu este Zen von Hausten. Inca nu am fost sortat dar mi-as dori sa fiu in casa Ochilor-de-Soim. Am sange-pur. Mama mea este o vrajitoare austriaca, Estella Rubenhausen, iar tata un este seful departamenrului de Integrarea Magicienilor in Lumea Incuiatilor, la Ministerul Magiei. Fratele meu, Ianis, este in anul VI, iar sora mea, Norys, are 23 de ani si calatoreste in lume, incercand sa descopere Uriasi ascunsi.
Am 12 ani, par saten inchis si ochi verzi. Materiile mele preferate sunt "Farmece" si "Potiuni".
Dupa ce termin scoala, vreau sa fiu un jurnalist de succes la "Profetul Zilei".
Sus In jos
 
Zen von Hausten
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sortare Zen-von-Hausten

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Camera de oaspeti-
Mergi direct la: