Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Dragii mei parinti...

In jos 
AutorMesaj
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 5018
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

Dragii mei parinti... Empty
MesajSubiect: Dragii mei parinti...   Dragii mei parinti... Icon_minitimeJoi 25 Noi - 15:30

Hermy se ducea incet spre hambar,a luat o bufnita a scolii si ii leaga de picior o scrisoare.In scrisoare era scris:
Dragii mei parinti,
Sunt tare fericita,am fost sortata la viperini.Va amintiti de prietena mea sange-mal?Ei bine mereu spuneati ca nu ma pot imprieteni cu ea...A fost sortata la cercetasi.Sper ca suteti multumiti!Dorinta voastra s-a implinit.E vorba de Chriss Angel.DAr nu regret!Trebuie sa pasesc inainte.Am fost sortata la viperini si sunt mandra de mine ca am reusit.
Cu drag,
Hermy
Apoi,Hermy a dat drumul bufnitei pe geam.A inceput sa planga,mai tare ca niciodata...Si mai ales de ce a spus Chriss Angel.Faptul ca viperinii sunt diferiti,nu inseamna ca sunt rai.Plansul ei rasuna in toata scoala.
A fugit in camera Viperinilor,unde si-a regasit linistea si a putut sa planga linistita. broken Crying
Sus In jos
 
Dragii mei parinti...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O scrisoare catre parinti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Hambarul bufnitelor-
Mergi direct la: