Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Daca intr-adevar esti fan Harry Potter,vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP si prelucreaza-ti RPG-ul! Smile
Armata lui Dumbledore
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Armata lui Dumbledore

Daca intr-adevar esti fan Harry Potter si vrei sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi, nu mai sta pe ganduri!Inscrie-te pe cel mai tare forum cu HP!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pe coridor pentru prima data

In jos 
AutorMesaj
Melisse Evans
Sef de Casa
Sef de Casa
Melisse Evans


Mesaje : 113
Varsta : 28
Geleoni : 5017
Reputatie : 20
Functii : Admin,sefa de casa.

Pe coridor pentru prima data Empty
MesajSubiect: Pe coridor pentru prima data   Pe coridor pentru prima data Icon_minitimeVin 26 Noi - 19:06

Hermy mergea pe coridor zambind cu un zambet parca malefic.Daca ai fi vazut-o ai fi zis sigur ca e la viperini.
O,cauta pe Rachel,dar nu o gasea.S-a decis sa-i faca o farsa lui Chriss Angel.S-a furisat in casa cercetasilor.Acolo o vazu pe Chriss Angel aclamata de toti cercetasii.Oare,ce facuse atat de special?
-Vai,de parca ea a fost in padurea interzisa singura?!pff...
Oh nu.Hermy a spus asta cu voce tare.Toti cercetasii au inceput sa strige.
A fost oribil...Am fugit inapoi pe coridor unde m-am intalnit cu Rachel si i-am povestit ce mi s-a intamplat.
Sus In jos
 
Pe coridor pentru prima data
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prima data in marea biblioteca
» Prima mea bufnita
» Manuale pentru anul IV
» Manuale pentru Anul I
» Testul pentru Sortare.. :P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Armata lui Dumbledore :: Hogwarts- coridoarele scolii de magie :: Coridoare-
Mergi direct la: